Peugeot Vivacity 3 L 50 4T

Exhaust System

1.
Muffler
2.
Cap Nut H M6x1,00
3.
Pipe Gasket 23x29.7-3.9
4.
Reed Valve Filter
5.
Conical Washer 8x16x1,4
6.
Screw Chc M8x1,25-50 Micro
7.
Screw Chc M8x1,25-40 Micro
8.
Spring Clip ??7.6
9.
Spring Clip ??14 L12
10.
Reed Valve
11.
Hub Cap
12.
Screw Emb D11 H M6x1-22
13.
Screw Emb D11 H M6x1-16
Tekening 120637

Let op! We zijn nog bezig met het vertalen van alle pagina's. De artikelnamen en sommige pagina's kunnen nog in het Engels verschijnen.